SOHBET'E BAĞLAN

Hayatınıza Renk
Davet.Gen.TR

Katacak
sırdaşınız
sizi bekliyor..

Javasiz Chat Siteleri – Javasiz Chat Odası

Javasiz Chat Siteleri – Javasiz Chat Odası

2012 Yilindan itibaren bir cok sohbet siteleri kategorisinde javasiz sohbet hizmeti vermektedir.Bizlerin her zaman güzel bir sitede arkadaşlık ve dostlukları canı gönülden harika bir ortamda chat siteleri içerisinde en güzel ortamda sizleri muhabbet ve sohbet ettirmeye çalışan bir siteyiz.

Her zaman sohbeti ve muhabeti güzel bir ortamda sizlere sunmak harika arkadaşlıkların harika dostlukların bulunduğu bu güzel sitede her daim sizleri chat odası içerisinde en güzel chatlerinizi  yapmanızı sağlayan bir siteyiz.

Javasız hizmette bizlerde yerimizi alarak tüm sohbet kullanıcılarımızı java derdinden kurtarmış olduk hepimizi strese boğan bu zorunluluğun kalkması sizler kadar bizlerinde işine geldi neden ise  site girişimlerimizden kaldırdığımız bu zorunluluğun kalkması ile ziyaretçi sayımızın artması sağladık.

Aslında teknoloji o kadar gelişiyorki zamanında eskiden sadece mirc girisleri vardı sonra web girisleri icin yapılan sohbet apletiri yerini almaya başladı.Daha sonraları tabi android uyumlu telefonlar piyasaya cıkmaya başlayınca shel firmaları ve diger firmalar mobil uyumlu sohbet apletleri geliştirmeye başladı.Mobil apletlerinden en önce cıkanı sadece duz mobil apleti olan ve android telefonlardan gelenleri sadece muhabbet sohbet yapması icindi.Daha sonraları o apletin gelismisi olarak hem sohbet hem chat odaları içerisinde android uyumlu telefonlarınızda chat yaparken radyo dinleme imkanları olmaya başladı.

Şimdi ise herkesinde telefonuda girdimiz sohbet sitesinin eğer muhabbeti ve ortamı hoşumuza gitti ise sizlerde play store üzerinden sitenin uygulaması indererek dahada kolay girisler yapma sansını gördük kısacası geriye dogru baktımızda eskinden böyle güzel sohbetler böyle güzel farklı farklı istedigimiz gibi giriş yapabilecemiz bir imkanlar yoktu.

Davet.gen.tr keyifli sohbetler diler.

Etiketler: , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Aşk Chat Odaları Aşk Chat Odaları

Aşk Chat Odaları Chat Odaları ile sizlerin en iyisini ve en güzelini super bir  ortamda güzell ve seviyeli bir ortamda...

DEVAMI
Gurbet Sohbet Arkadaşlık Sitesi Gurbet Sohbet Arkadaşlık Sitesi

Gurbet Sohbet Arkadaşlık Sitesi Gurbet sitelerin yeni markası davet.gen.tr tum gurbet'te yaşıyan kardeşlerimizi en güzel şekilde ağırlamak chat odaları içerisinde...

DEVAMI
Fransa Chat Odaları Fransa Chat Odaları

Fransa Chat Odaları Gurbetcilerin sitesi olan davet.gen.tr bu güzel sitede gurbetçilerin mekanı olmaya devam etmeye çalışıyor. Sitemiz en güzel özelliklerinden bir...

DEVAMI