SOHBET'E BAĞLAN

Hayatınıza Renk
Davet.Gen.TR

Katacak
sırdaşınız
sizi bekliyor..

Javasiz Chat Siteleri – Javasiz Chat Odası

Javasiz Chat Siteleri – Javasiz Chat Odası

2012 Yilindan itibaren bir cok sohbet siteleri kategorisinde javasiz sohbet hizmeti vermektedir.Bizlerin her zaman güzel bir sitede arkadaşlık ve dostlukları canı gönülden harika bir ortamda chat siteleri içerisinde en güzel ortamda sizleri muhabbet ve sohbet ettirmeye çalışan bir siteyiz.

Her zaman sohbeti ve muhabeti güzel bir ortamda sizlere sunmak harika arkadaşlıkların harika dostlukların bulunduğu bu güzel sitede her daim sizleri chat odası içerisinde en güzel chatlerinizi  yapmanızı sağlayan bir siteyiz.

Javasız hizmette bizlerde yerimizi alarak tüm sohbet kullanıcılarımızı java derdinden kurtarmış olduk hepimizi strese boğan bu zorunluluğun kalkması sizler kadar bizlerinde işine geldi neden ise  site girişimlerimizden kaldırdığımız bu zorunluluğun kalkması ile ziyaretçi sayımızın artması sağladık.

Aslında teknoloji o kadar gelişiyorki zamanında eskiden sadece mirc girisleri vardı sonra web girisleri icin yapılan sohbet apletiri yerini almaya başladı.Daha sonraları tabi android uyumlu telefonlar piyasaya cıkmaya başlayınca shel firmaları ve diger firmalar mobil uyumlu sohbet apletleri geliştirmeye başladı.Mobil apletlerinden en önce cıkanı sadece duz mobil apleti olan ve android telefonlardan gelenleri sadece muhabbet sohbet yapması icindi.Daha sonraları o apletin gelismisi olarak hem sohbet hem chat odaları içerisinde android uyumlu telefonlarınızda chat yaparken radyo dinleme imkanları olmaya başladı.

Şimdi ise herkesinde telefonuda girdimiz sohbet sitesinin eğer muhabbeti ve ortamı hoşumuza gitti ise sizlerde play store üzerinden sitenin uygulaması indererek dahada kolay girisler yapma sansını gördük kısacası geriye dogru baktımızda eskinden böyle güzel sohbetler böyle güzel farklı farklı istedigimiz gibi giriş yapabilecemiz bir imkanlar yoktu.

Davet.gen.tr keyifli sohbetler diler.

Etiketler: , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

İstanbul Chat Odaları İstanbul Chat Odaları

İstanbul Chat Odaları İnternet üzerinden yapılan chat aslına bakıldığında iletişimin modernleştirilmiş halidir. Sesli, görüntülü ya da yazılı olarak gerçekleştirilen sohbet...

DEVAMI
Mersin Chat Odaları Mersin Chat Odaları

Mersin Chat Odaları Türkiye'nin en büyük ve en gelişmiş illerinden biri de şüphesiz ki Mersin'dir. Büyük illerde insanların en büyük...

DEVAMI
Sohbet Chat Odası Sohbet Chat Odası

Uzun yıllardır insanların en çok tercih ettiği iletişim araçlarından biri olan web ya da program tabanlı sitelerin en sevilenleri...

DEVAMI