alt isim

Kurallar


Davet.Gen.TR ; Sitemiz de gereken kurallar ekte gibidir!

1) Tüm kullanıcılarımız için ücretsiz olarak üye oldukları; ve chat sohbet odalarına hemen üye olan ve misafir olan bütün bay ve bayan kişilerle online sohbetlere anında katılabilirler! Bütün nick ve kanallarin sorumluluğu şahıslara haklari Davet.Gen.TR aittir.

2) Sitemiz tamamen %100 mobil uyumludur doğrudan ortamlarda en uygun alanların da kullanabilirsiniz dilerseniz; bilgisayar, cep telefonu, ya da tablet, üzerinden de sitemize katılabilirsiniz. İstediğiniz kişilerle en uyumlu zamanlarınızı sadece burda geçirebilirsiniz.( Site içerisin de siyaset, polemik, ayrımcılık, küfür, reklam ) tamamen yasaktır!

3) Tüm üyelerimiz burada eşit şartlar altında hizmet almakta, Kişisel rencide edici ve kötü nikler alıp ya da başka sitelerin reklamını yapmak kesinlikle yasaktır!

4) T.C. yasalarinca suç teşkil eden eylemler sunucu tarafından yasaklanmıştır. Kurallara uyduğunuz için teşekkür ederiz.

5) Devlet yasasına göre bu alanda devlet kurucusu GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'e hakaret etmek yasak olup ip adresinden tespit edilip hakkında yasayı işlem uygulanacaktır.